امروز : جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

آمار بازدید سایت
بازدید امروز :
36
بازدید دیروز :
43
بازدید کل :
198741
تاریخ های مهم همایش
شروع ثبت نام »
1397/05/15
مهلت ارسال مقالات (تمدید نهایی) »
1397/08/30
اعلام نتایج »
1397/09/15
مهلت ثبت نام (بدون مقاله) »
1397/10/20
زمان برگزاری »
1397/10/26
پوستر همایش
Poster
دیاگرام تحلیل تصویری لوگوی همایش

 

طراح گرافیک - غزال حسینی

اخبار سایت
تشویقی

از پژوهشگران فرهنگی شرکت کننده در همایش که مقاله آنها پذیرش و ارائه شده و موفق به دریافت تشویقی نشده اند تقاضا می گردد با مراجعه به پنل شخصی خود حداکثر تا تاریخ 97/11/05 در منوی ویرایش مشخصات نسبت به ثبت "کد پرسنلی، "استان محل خدمت" و "منطقه یا ناحیه" اقدام نمایند. بدیهی است پس از این تاریخ امکان صدور تشویقی وجود نخواهد داشت.

1397/10/28 اطلاعات بیشتر ...

قدردانی از شرکت کنندگان

همایش ملی آموزش سبز، حفظ محیط زیست و ارتقای سرمایه های اجتماعی با موفقیت و مشارکت بیش از 300 نفر از پژوهشگران، فرهیختگان، اساتید دانشگاه، فرهنگیان، دانشجویان و فعالان محیط زیست طی دو روز برگزار شد.

در این همایش پنج سخنرانی کلیدی و چهار کارگاه تخصصی برگزار شد و از 158 مقاله پذیرش شده از مجموع 215 مقاله دریافتی، 28 مقاله به صورت شفاهی و بقیه به صورت پوستر ارائه شد و راهکار های پژوهشی و کاربردی برای توسعه فرهنگ حفظ محیط زیست و آموزش آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ضمن عرض تشکر از همه شرکت کنندگان در این همایش از حضور و مشارکت آنها صمیمانه سپاسگزاری می گردد.

د.

 

1397/10/28 اطلاعات بیشتر ...

نکات مهم

توجه پژوهشگران شرکت کننده در همایش را به نکات مهم زیر جلب می نماییم:

1397/10/24 اطلاعات بیشتر ...

محل برگزاری همایش

به اطلاع شرکت کنندگان در همایش می رساند محل برگزاری همایش سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان واقع در میدان آزادی خیابان هزار جریب (درب شرقی مجموعه دانشگاهی اصفهان) می باشد.

1397/10/16 اطلاعات بیشتر ...

قابل توجه ثبت نام کنندگان بدون مقاله

به اطلاع شرکت کنندگاه بدون مقاله در همایش می رساند، شرکت در همایش بدون مقاله فقط پس از تعیین نوع حضور در منوی "ثبت خدمات و پرداخت هزینه" در پنل کاربری امکان پذیر بوده و ساخت پنل کاربری بدون تعیین نوع ثبت نام و پرداخت هزینه به منزله ثبت نام در همایش نبوده و همچنین امکان ثبت نام  به جز روش گفته شده وجود ندارد.

1397/10/16 اطلاعات بیشتر ...

برنامه های همایش

برنامه پانل ها، پوستر ها و کارگاه های تخصصی در روزهای برگزاری همایش مطابق با فایل های پیوست اعلام می گردد. از پژوهشگران محترم درخواست می شود موارد زیر را جهت شرکت در همایش و ارائه مقاله مد نظر قرار دهند.

1397/10/16 اطلاعات بیشتر ...

قالب پوستر و ارائه شفاهی

به اطلاع پژوهشگران محترم شرکت کننده در همایش که مقاله آنها پذیرفته شده می رساند، لازم است جهت ارائه مقاله خود در همایش به پنل شخصی مراجعه نموده و پس از مشاهده وضعیت نوع ارائه در منوی "وبرایش و وضعیت داوری مقاله" بخش "نحوه ارائه (نظر دبیر علمی)" ، محتوی ارائه را به صورت پوستر یا پاورپوینت (جهت ارائه شفاهی) مطابق قالب های همایش آماده نموده و موارد زیر را جهت ارائه مقاله مد نظر قرار دهند:

 

1397/10/09 اطلاعات بیشتر ...

اسکان روزهای همایش

 پژوهشگران محترم شرکت کننده در همایش می توانند جهت اسکان در روزهای همایش به هریک از طریق زیر اقدام نمایند:

1397/10/04 اطلاعات بیشتر ...

حضور بدون مقاله و ثبت نام در کارگاه های همایش

به اطلاع می رساند طبق برنامه ریزی صورت گرفته،  امکان حضور در همایش بدون مقاله و همچنین ثبت نام در کارگاه های  تخصصی فراهم شده است.

برای شرکت کنندگان درهمایش بدون مقاله گواهی حضورشرکت در همایش ملی صادر شده و همچنین هدایا و مجموعه مقالات همایش اهدا خواهد شد علاوه بر این امکان استفاده از سخنرانی های کلیدی، پنل های تخصصی سخنرانی علمی و بازدید از پوستر ها و نمایشگاه جانبی در دو روز همایش فراهم خواهد شد. همچنین برای شرکت کنندگان در کارگاه ها، گواهی حضور در کارگاه های تخصصی همایش صادر می شود.

1397/10/01 اطلاعات بیشتر ...

اعلام نتایج نهایی

پژوهشگرانی که نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام نموده اند با مراجعه به پنل کاربری خود میتوانند وضعیت نهایی مقاله را ملاحظه نمایند و موارد زیر را مد نظر قرار دهند:

1397/09/28 اطلاعات بیشتر ...

مهلت نهایی ارسال اصل مقالات و اعمال اصلاحات

با اطلاع می رساند آخرین مهلت ارسال اصل مقالات (مربوط به پژوهشگرانی که قبلا مقاله چکیده ارسال کرده اند) و مهلت اعمال اصلاحات (برای پژوهشگرانی که مقاله آنها در وضعیت پذیرش مشروط با اعمال اصلاحات اعلام گردیده است) پایان روز دوشنبه 97/9/26 می باشد و پس از آن به هیچ عنوان امکان ارسال یا اصلاح وجود نخواهد داشت.

نتایج نهایی همه مقالات تا 97/9/28  اعلام خواهد شد.

1397/09/24 اطلاعات بیشتر ...

اعلام نتایج

پژوهشگران محترم که نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام نموده اند می توانند جهت مشاهده نتیجه داوری مقالات به پنل کاربری خود مراجعه نموده و برای ادامه فرایند پذیرش مقالات نکات این اطلاعیه را را مد نظر قرار دهند.

1397/09/15 اطلاعات بیشتر ...

اعلام نتیجه چکیده ها

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند نتایج داوری اولیه برای چکیده های دریافتی در صفحه شخصی پژوهشگران قابل مشاهده است. برای ادامه فرایند پذیرش مقالات نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

1397/09/08 اطلاعات بیشتر ...

پیشنهاد کارگاه آموزشی

طبق برنامه ریزی صورت گرفته، کمیته علمی همایش در نظر دارد به منظور تبادل تجربیات پژوهشگران شرکت کننده در همایش اقدام به برگزاری تعدادی کارگاه آموزشی در زمینه های مرتبط با محور های همایش نماید.

 

1397/09/01 اطلاعات بیشتر ...

تمدید نهایی مهلت ارسال مقالات

پیرو درخواست های پژوهشگران شرکت کننده در همایش، مهلت ارسال مقالات به اولین همایش ملی آموزش سبز، حفظ محیط زیست و ارتقای سرمایه های اجتماعی برای آخرین بار تا 30 آبان 97  تمدید شد.

 

1397/08/20 اطلاعات بیشتر ...

تمدید مجدد مهلت ارسال مقالات

به اطلاع پژوهشگران محترم متقاضی شرکت در همایش می رساند،  مهلت ارسال مقالات به اولین همایش ملی آموزش سبز، حفظ محیط زیست و ارتقای سرمایه های اجتماعی تا 20 آبان 97 تمدید شد.

 

1397/07/30 اطلاعات بیشتر ...

نگارش مقالات مطابق با قالب استاندارد همایش

به اطلاع می رساند مقالات باید دقیقا مطابق با قالب استاندارد مقالات همایش که از بخش "فرمت نگارش مقالات" منوی "دسترسی سریع" قابل دانلود است تنظیم و ارسال گردد. بدیهی است فقط مقالاتی که مطابق با قالب استاندارد همایش و بدون اشکالات املایی و نگارشی تنظیم شده باشند مورد داوری قرار می گیرند.

در صورتی که مقاله مطابق قالب استاندارد نگارش نشده باشد پیامی توسط دبیرخانه همایش به پنل کاربری نویسنده مقاله ارسال شده و نویسنده باید مقاله را مطابق قالب استاندارد همایش تنظیم نموده و تا پایان مهلت ارسال مقالات ارسال نماید.

1397/07/04 اطلاعات بیشتر ...

تمدید مهلت ارسال مقالات

به اطلاع پژوهشگران محترم متقاضی شرکت در همایش می رساند پیرو تماس های مکرر واستقبال بسیار خوب از همایش، مهلت ارسال مقالات به اولین همایش ملی آموزش سبز، حفظ محیط زیست و ارتقای سرمایه های اجتماعی تا 30 مهر 97  تمدید شد.

لذا آن دسته از علاقه مندان به شرکت در همایش که هنوز موفق به ارسال مقاله نشده اند می توانند تا تاریخ ذکر شده مقالات خود را ارسال نمایند.

1397/07/10 اطلاعات بیشتر ...

اطلاعیه مهم در رابطه با ثبت نام در سامانه و ارسال مقالات

پژوهشگران محترم جهت مشارکت در همایش (با مقاله و بدون مقاله) و بویژه قبل از ارسال مقالات،  نکات مهم این اطلاعیه در ارتباط با چگونگی عضویت در سایت، تدوین و ارسال مقالات، شرایط صدور گواهینامه های همایش، پرداخت هزینه های همایش و ... را با دقت مطالعه و رعایت فرمایید.

1397/06/14 اطلاعات بیشتر ...

امتیازات ویژه برای پژوهشگران فرهنگی

بر اساس مذاکرات صورت گرفته، برای پژوهشگران فرهنگی که مقالات آنها در همایش پذیرفته شود علاوه بر گواهینامه ارائه مقاله، تقدیر نامه (تشویقی) از طرف اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اهدا خواهد شد.

1397/06/20 اطلاعات بیشتر ...

نمایه سازی مقالات پذیرفته شده همایش در سایت سیویلیکا و پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی

به اطلاع پژوهشگران و شرکت کنندگان در همایش می رساند پیرو تفاهم نامه همکاری منعقد شده، این همایش تحت حمایت رسمی و مورد تایید سیویلیکا (ناشر تخصصی کنفرانس های کشور) برگزار می گردد، لذا کلیه مقالات پذیرفته شده در همایش، در سایت سیویلیکا درج و در پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی، به نام نویسندگان مقالات نمایه و ثبت ملی خواهد شد.

1397/06/21 اطلاعات بیشتر ...

حمایت استانداری اصفهان از همایش

حمایت استانداری اصفهان از برگزاری همایش ملی آموزش سبز، حفظ محیط زیست و ارتقای سرمایه های اجتماعی

1397/05/30 اطلاعات بیشتر ...

ثبت و نمایه سازی همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

همایش ملی آموزش سبز، حفظ محیط زیست و ارتقای سرمایه های اجتماعی در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) با کد اختصاصی 81203-97180 نمایه خواهد شد.

1397/05/25 اطلاعات بیشتر ...

راهنمای پذیرش مقاله

طبق مصوبه کمیته علمی همایش، پژوهشگران علاوه بر ارسال مقاله کامل می توانند ابتدا برای تسریع در ارسال مقاله و انجام داوری زودهنگام نسبت به ارسال فایل چکیده مقاله به همایش اقدام نمایند تا پس از انجام داوری اولیه و اعلام نتیجه فرصت مناسب برای ارسال مقاله کامل را داشته باشند.

1397/05/22 اطلاعات بیشتر ...

راهنمای ارسال مقالات

توصیه های مهم برای ارسال مقالات

طبق مصوبه جلسه کمیته علمی همایش، در این همایش مقالات به دو صورت چکیده یا کامل و به زبان فارسی پذیرش خواهند شد و دریافت مقالات صرفاً از طریق سایت همایش خواهد بود. پیش از نگارش مقاله به این نکات توجه فرمایید

1397/05/22 اطلاعات بیشتر ...

حمایت علمی دانشگاه اصفهان از همایش

حمایت علمی دانشگاه اصفهان از همایش با معرفی ده نفر از اعضای هیات علمی برجسته جهت شرکت در نشست های علمی، سخنرانی های تخصصی، برگزاری کارگاه های تخصصی و داوری مقالات

1397/03/29 اطلاعات بیشتر ...

حمایت علمی پژوهشکده محیط زیست دانشگاه اصفهان

حمایت علمی پژوهشکده محیط زیست دانشگاه اصفهان از همایش با معرفی سه نفر از اعضای هیات علمی برجسته جهت شرکت در نشست های علمی، سخنرانی های تخصصی، برگزاری کارگاه های تخصصی و داوری مقالات

1397/03/29 اطلاعات بیشتر ...

حمایت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان

 اعلام رسمی حمایت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان با معرفی سه نفر از اعضای هیات علمی برجسته جهت شرکت در نشست های علمی، سخنرانی های تخصصی، برگزاری کارگاه های تخصصی و داوری مقالات

1397/03/29 اطلاعات بیشتر ...

حمایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان
حمایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از برگزاری همایش  ملی آموزش سبز، حفظ محیط زیست و ارتقای سرمایه های اجتماعی

1397/04/27 اطلاعات بیشتر ...

حمایت شهرداری اصفهان

حمایت شهرداری اصفهان از برگزاری همایش  ملی آموزش سبز، حفظ محیط زیست و ارتقای سرمایه های اجتماعی

1397/04/26 اطلاعات بیشتر ...

حمایت شورای شهر اصفهان

حمایت شورای شهر اصفهان از برگزاری همایش  ملی آموزش سبز، حفظ محیط زیست و ارتقای سرمایه های اجتماعی

1397/03/23 اطلاعات بیشتر ...

حمایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از همایش

حمایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از همایش در زمینه های تخصصی

1397/02/27 اطلاعات بیشتر ...

حمایت پژوهشکده بیماری های غیر واگیر و مرکز تحقیقات محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از همایش

اعلام حمایت علمی پژوهشکده بیماری های غیر واگیر و مرکز تحقیقات محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از همایش

1397/03/27 اطلاعات بیشتر ...

حمایت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از همایش

اعلام رسمی حمایت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با معرفی سه نفر از اعضای هیات علمی برجسته جهت شرکت در نشست های علمی، سخنرانی های تخصصی، برگزاری کارگاه های تخصصی و داوری مقالات

1397/02/16 اطلاعات بیشتر ...

  محورهای همایش

  محور های اصلی همایش

  ایده های راهبردی در آموزش محیط زیست در مدارس

  آموزش و پرورش و حفظ محیط زیست 

  محیط ‌زیست، فناوری های نوین و توسعه هوشمند

  محیط زیست، استانداردها ، بهداشت، سلامت و صنایع غذایی

  مدیریت تقاضای آب و سازگاری با کم آبی

  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  کد اختصاصی همایش در پایگاه:  81203-97180

  صفحه همایش: http://conf.isc.gov.ir/eep97

   

  حامیان همایش
  دانشگاه اصفهان دانشگاه صنعتی اصفهان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پژوهشکده محیط زیست دانشگاه اصفهان پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماری های غیر واگیر مرکز تحقیقات محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان استانداری اصفهان اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان شهرداری اصفهان سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان شورای اسلامی شهر اصفهان پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) civilica شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر
  برگزار کنندگان همایش