اطلاعیه مهم در رابطه با ثبت نام در سامانه و ارسال مقالات
1397/06/14

پژوهشگران محترم جهت شرکت در همایش (با مقاله و بدون مقاله) به نکات زیر توجه فرمایند:

1.هر پژوهشگر به عنوان نویسنده مسئول حداکثر می تواند دو مقاله به همایش ارسال نماید. لطفاً از ارسال بیش از دو مقاله به دبیرخانه همایش توسط یک فرد خودداری نمایید. همچنین جهت ارسال بیش از یک مقاله نیاز به ثبت نام مجدد نیست. پژوهشگران در همان پنل کاربری خود می توانند سایر مقالات خود را ارسال نمایند.

2.در هنگام ثبت نام اطلاعات کامل فرم ثبت نام را بطور بسیار دقیق تکمیل نمائید.

نکته 1: پکیج و گواهی های پژوهشگران به صورت حضوری در روزهای برگزاری همایش به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد. لذا هرگونه قصور در ثبت اطلاعات مندرج در برگه ثبت نام متوجه خود فرد خواهد بود.

 نکته 2: از ثبت نام مجدد بپرهیزید. در صورت عدم دریافت ایمیل فعال سازی با دبیرخانه تماس حاصل نمائید. دبیرخانه همایش پنل سامانه کاربری شما را فعال کرده و می توانید با ایمیل و رمز عبور وارد سامانه شوید.

3.در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، فرمت دقیق مقالات رعایت گردد. جهت تسهیل نمونه قالب مقاله بر روی وب سایت قرار داده شده است.

4.مقاله خود را صرفاً زمانی ارسال نمایید که تمامی ویرایش ها و اصلاحات خود را روی آن انجام داده باشید، چراکه فرآیند داوری برگشت پذیر نبوده و همکاران ما از نسخه جدید فایل شما مطلع نخواهند شد، به عبارتی پس از ارسال مقاله به هیچ عنوان قابل ویرایش نخواهد بود. اما در صورتیکه مقاله شما طبق نظر کمیته داوران نیاز به ویرایش داشت بایستی ابتدا تمام ویرایش ها و اصلاحات اشاره شده توسط کمیته داوران را در فایل خود انجام داده سپس وارد سامانه کاربران شده و فایل جدید را جایگزین فایل قبلی بنمائید.

 نکته 1: توجه نمایید در صورت انجام ویرایش های درخواستی، فایل مقاله اصلاحی را در سامانه کاربری صرفاً جایگزین مقاله قبلی بنمائید و به هیچ وجه آن را به عنوان مقاله جدید ثبت نکنید.

5.در فایل مقالات ارسالی در بخش نام و نام خانوادگی نویسنده، وابستگی (Affiliation) خود را به دانشگاه یا سازمان مد نظر خود حتماً ذکر نمائید.

نکته: در ارائه این آدرس علمی دقت نمایید چرا که به ویژه دانشجویان درصورتی که دقیق این بخش را درج نکنند، دانشگاه ها و مراکز علمی آن ها، برایشان امتیازی قائل نمی شوند و به آنان نمره ای اختصاص داده نمی شود.

6.در هنگام ثبت مقاله عنوان کامل مقاله را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمائید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده شما در پنل کاربری صادر می گردد، نه از روی فایل مقاله. توصیه می گردد که حتماً ترتیب اسامی قبل از ارائه در مقاله به اطلاع کلیه نفرات رسیده و با توافق کامل انجام گردد. از طرفی لازم است ترتیب اسامی در مقاله و در بخش ثبت نام مقاله مشابه باشد. پس از وارد کردن اسامی و ثبت آن، هیچ گونه تغییر در اسامی یا ترتیب آن ها امکان پذیر نخواهد بود.

نکته: با توجه به اینکه گواهینامه کنفرانس به دو زبان فارسی و انگلیسی صادر می شود، به هیچ وجه امکان تصحیح یا درخواست مجدد صدور آن وجود ندارد، لذا خواهشمند است در زمان ارسال مقالات خود، تمامی فیلدهای موجود در منوی «ارسال مقاله جدید»، به ویژه نام، نام خانوادگی و ترجمه عنوان انگلیسی مقالات خود را کاملا صحیح و با نهایت دقت تکمیل نمایید.

7.پس اعلام نتایج داوری مقالات و اعلام دبیرخانه همایش، نویسندگان مستول مقاله با مراجعه به پنل کاربری خود نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند(پرداخت هزینه صرفاً به روش آنلاین صورت می پذیرد).

8.پژوهشگرانی گه قصد شرکت در همایش بدون مقاله را دارند همچنین نویسندگان دوم مقاله (در صورت تمایل به شرکت در همایش) پس از اعلام دبیرخانه همایش با مراجعه به پنل کاربری خود نسبت به پرداخت هزینه شرکت در همایش (بدون مقاله) اقدام نمایند.